www.migraine-weg.nl


Behandeling van migraine
met lichttherapie
gericht op de
dieperliggende oorzaak.
De oorzaak van migraine || Behandeling met Lichttherapie || Wat is lichttherapie? || Meer informatie
Voor meer informatie over de behandeling van migraine of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met één van onderstaande therapeuten:


Josette Berg
Kastanjelaan 38
1214LJ Hilversum
Tel: 035-6248313
Josette.Berg@garden-of-light.info

Akke Sonnema
Humphrey Bogartstraat 24
1325 JR Almere Stad
Tel: 036-5451090
Akke.Sonnema@garden-of-light.info

Ellie Bouwhuis
Noorderlaan 22
2182 GZ Hillegom
Tel. 0252-530718
Ellie.Bouwhuis@garden-of-light.info

Peggy Vangangelt
Ds. van Couwenhovelaan 68
2661 BJ Bergschenhoek
tel.: 010-5214984
gsm: 06-30976196
Peggy.Vangangelt@garden-of-light.info

Mariette Krol (Homespectrum)
Juweellaan 304
2719 BL Zoetermeer
tel: 079-8883693
GSM. 06-40233172
Mariette.Krol@garden-of-light.info

Wilma Guldenaar (GUEST)
Kralingseweg 224
3062 CG Rotterdam
GSM. 06-22495325
Wilma.Guldenaar@garden-of-light.info
Jan van der Est (GUEST)
J. Kluistraat 12
3201 KW Spijkenisse
Tel. 0181-628992
GSM. 06-51148415
Jan.vanderEst@garden-of-light.info

Nina Oostwoud (Movére)
Stuifzand (Drenthe)
0528-852401
Nina.Oostwoud@garden-of-light.info

www.migraine-weg.nl
is een onderdeel van
www.garden-of-light.info